herb  POWIAT

NIŻAŃSKI

Szanowni Państwo!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza, w imieniu własnym i Władz Samorządowych Powiatu Niżańskiego, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania wszystkim Państwu, wykonującym ten piękny i szlachetny zawód. Serdecznie dziękuję za trud codziennej pracy, za nieustanne niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, empatię wobec każdego pacjenta oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zdrowia, wielu sukcesów i wytrwałości. Szczególne słowa uznania kieruję do Lekarzy zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku.

Jednocześnie doceniam Wasz wielki profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu niełatwej oraz wymagającej poświęcenia pracy. Dziękuję, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii koronawirusa, nieustannie możemy na Was liczyć, gdyż każdego dnia zapewniacie swoim pacjentom fachową i troskliwą opiekę.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 1 października 2020 r.