Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w imieniu własnym i Władz Samorządowych Powiatu Niżańskiego i całej społeczności niżańskiej, wszystkim Pracownikom Socjalnym Ziemi Niżańskiej, składam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym, chorym i niepełnosprawnym.

Pracownik socjalny to zawód szczególny i trudny, którego misją jest niesienie pomocy wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i opieki. Do tego potrzebna jest nie tylko wiedza, ale również osobiste zaangażowanie i wrażliwość.

W tym szczególnym Dniu składam Państwu serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z niesienia pomocy bliźniemu, zasłużonego uznania i szacunku oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech słowa Świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”, pozostaną motywacją do dalszej pracy na rzecz drugiego człowieka.

kwiaty

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, 21 listopada 2020 r.