W związku z panującym w Polsce, w tym również na terenie Powiatu Niżańskiego, zagrożeniem epidemiologicznym, związanym z występowaniem koronawirusa, zwracamy się z uprzejmą prośbą, do osób załatwiających sprawy w Wydziałach Starostwa Powiatowego w Nisku, o ograniczenie do minimum liczby osób zaangażowanych w załatwianie spraw.

Celem zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego dla zdrowia i życia wirusa oraz szerzenia infekcji i ewentualnych zachorowań, zalecamy załatwianie spraw w Urzędzie pojedynczych osób, bez osób towarzyszących, z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem.