Starosta Niżański oraz Dyrekcja Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom fizycznym, za pomoc finansową udzieloną niżańskiej lecznicy.

Dzięki okazanej przez Państwa ofiarności i wielkiemu sercu, przekazane Szpitalowi środki finansowe zostaną przeznaczone na działania, których celem jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19.

Na chwilę obecną nikt z nas nie wie, jak długo potrwa stan epidemii. Nie wiemy też, jak będzie rozwijać się sytuacja epidemiologiczna i dlatego cały czas musimy być przygotowani na walkę z koronawirusem. Potrzeby Szpitala są więc duże, a wszystkie przekazywane przez darczyńców środki są przeznaczane na zabezpieczenie w sprzęt i materiały do walki z pandemią.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Państwu i każdemu z osobna za ogromne wsparcie.

Z uwagi na ochronę danych osobowych, nie publikujemy danych osób prywatnych, które dokonały wpłaty udzielając wsparcia naszemu Szpitalowi. Możemy tylko wspomnieć, że wpłacane kwoty zawarły się w przedziale od 30 zł do 2500 zł.

Przypominamy, że wciąż można przekazywać środki pieniężne na walkę z koronawirusem, na specjalnie wydzielone konto Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku.