Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ogłasza III nabór do projektu "Nowoczesne kompetencje w subregionie tarnobrzeskim". Nabór ruszył 25 września 2024! W ramach projektu przedsiębiorca może otrzymać dofinansowanie na realizację usługi rozwojowej: szkoleń, kursów zawodowych, czy studiów podyplomowych z Bazy Usług Rozwojowych.

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ogłosiła III nabór - 3 TURA/7.9NK do projektu „Nowoczesne kompetencje w subregionie tarnobrzeskim" w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian", działanie FEPK.07.09 „Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr".

NABÓR BĘDZIE TRWAŁ OD 25 września 2024 R. OD GODZ. 8:00 DO 10 października 2024 R. DO GODZ. 09:00.

GRUPA DOCELOWA:

Nabór skierowany jest do:

➢ mikro, małych i średnich przedsiębiorstw spełniających kryteria określone dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w art. 2 załącznika I do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami,

➢ mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu tarnobrzeskiego woj. Podkarpackiego  tj. miasta Tarnobrzeg oraz powiatów: tarnobrzeski, stalowowolski, mielecki, niżański i kolbuszowski.

Oddział lub siedziba na terenie województwa podkarpackiego muszą być wpisane we właściwym rejestrze lub ewidencji przez co najmniej 90 dni, licząc do dnia złożenia Formularza zgłoszeniowego (w przypadku podmiotów funkcjonujących na rynku krócej niż 90 dni kalendarzowych wymóg ten musi być zachowany nieprzerwanie od momentu rejestracji podmiotu we właściwym rejestrze lub ewidencji)

ALOKACJA:

Alokacja na dany nabór: 1 200 000,00 zł, w tym:

dla mikro przedsiębiorstw: 520 000,00 zł

dla małych przedsiębiorstw: 360 000,00 zł

dla średnich przedsiębiorstw: 260 000,00 zł

dla pracodawców niebędących przedsiębiorcami: 60 000,00 zł

PROCEDURA SKŁADANIA DOKUMENTÓW ZGŁOSZENIOWYCH DO OPERATORA:

ETAP I - Rejestracja profilu uczestnika instytucjonalnego i indywidualnego w Bazie Usług Rozwojowych oraz wybór usługi rozwojowej.

ETAP II - Złożenie dokumentów rekrutacyjnych do Operatora

Link do strony projektowej i dokumentacji: https://marr.com.pl/projekt/nowoczesne-kompetencje-w-subregionie-tarnobrzeskim-2/