grafika logo

Bezpłatne szkolenie z zakresu „Kierowania Ruchem Drogowym” dla niżańskich strażaków – ochotników

w ramach projektu „Razem bezpieczniej na terenie powiatu niżańskiego – etap IV”

Starosta Niżański Robert Bednarz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprasza strażaków – ochotników z terenu powiatu niżańskiego, którzy chcieliby nabyć uprawnienia do kierowania ruchem drogowym, na bezpłatne szkolenie z zakresu „Kierowania Ruchem Drogowym”, które w grudniu 2022 r. przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Szkolenie odbędzie się na terenie powiatu niżańskiego, w siedzibie OSP w Rudniku nad Sanem, ul. Piłsudskiego 25, 37-420 Rudnik nad Sanem.

Zaplanowane 6-godzinne szkolenie obejmować będzie część teoretyczną oraz praktyczną, którą należy przeprowadzić w ciągu dnia, dlatego szkolenie zorganizowane zostanie w sobotę. Szkolenie zakończone zostanie egzaminem (test wiedzy).

Zainteresowanych strażaków - ochotników (20 osób) proszę o wypełnienie załączonego formularza i o zgłaszanie się w terminie do dnia 9 grudnia 2022 r. (piątek) w następujący sposób:

- osobiście:

Starostwo Powiatowe w Nisku, Plac Wolności 2 – p. nr 10 (sekretariat Starosty Niżańskiego)

lub

Starostwo Powiatowe w Nisku, ul. 3 Maja 32C – p. nr 17 (Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji)

lub

Formularz zgłoszenia

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – 20 – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy chętnych strażaków skupionych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie powiatu niżańskiego do zgłaszania się do udziału w szkoleniu.

Projekt „Razem bezpieczniej na terenie powiatu niżańskiego – etap IV” został dofinansowany w 2022 roku z „Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 - 2024