plakat

Jak można jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet serwis www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę produktów premium dla kobiet: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego szyte są w Polsce, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!