grafika

Do udziału w warsztatach szkutniczych, które mają na celu podtrzymywanie tradycji szkutniczych, flisackich, zapraszamy młodzież.

Warsztaty przeprowadzone zostaną w przez 2 szkutników, którzy podzielą się swoją pasją, opowiedzą o tradycjach flisackich i wskażą jakie korzyści płyną
z wykonywania „ginących zawodów”.

Warsztaty zostaną zorganizowane na terenie Gminy Ulanów. Będą to warsztaty 4-dniowe, łącznie 24 godziny. O szczegółach zostaną poinformowane zakwalifikowane osoby.

Warsztaty zostaną zorganizowane dla 16 osób z terenu Powiatu Niżańskiego, zgłoszenia w formie elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub papierowej (Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju w Racławicach, ul. Rudnicka 15, 37-400 Nisko) przyjmujemy do 18 maja 2021 roku (wtorek).  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszeniowa

Klauzula informacyjna w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Warsztaty szkutnicze realizowane są w ramach operacji

„Szkutnictwo, flisactwo i rzeźbiarstwo – ocalić od zapomnienia”