Zapraszam na XXXVI Sesję Rady Powiatu Niżańskiego, która odbędzie się w dniu 27 października 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w auli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, ul. Sandomierska 1.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XXXVI Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  2. Przyjęcie protokołu z XXXV Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  3. Zapoznanie się z informacją dotyczącą analizy oświadczeń majątkowych złożonych według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r.
  4. Zapoznanie się z informacją o działalności SPZZOZ w Nisku za I półrocze 2021 roku oraz informacją o realizacji umowy z NFZ o realizacji umowy z NFZ przez SPZZOZ w Nisku za I półrocze 2021 roku.
  5. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie uchwalenia Programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie w Powiecie Niżańskim na lata 2021-2026.
  6. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie uchwalenia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Niżańskim na lata 2021-2026.
  7. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie uchwalenia Powiatowego programu profilaktycznego w zakresie promowania i wdrażania prawidłowych metod wychowawczych w stosunku do dzieci zagrożonych przemocą w rodzinie w Powiecie Niżańskim na lata 2021-2026.
  8. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi, jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz kosztów usunięcia pojazdu.
  9. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości gruntowych przez Powiat Niżański.
  10. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zaciągnięcia zobowiązania na realizację programu „Rehabilitacja 25 plus”
  11. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie pokrycia straty netto Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku za rok 2020.
  12. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Niżańskiego na rok 2021.
  13. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Niżańskiego na lata 2021-2034.
  14. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu o pracach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  15. Wolne wnioski i informacje.
  16. Zamknięcie obrad XXXVI Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

Przewodniczący Rady

Sylwester Daśko