W terminie od 1 do 17 grudnia 2021 r. zostanie przeprowadzony nabór wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

O dotację mogą ubiegać się pełnoletni mieszkańcy powiatu niżańskiego, którzy w momencie złożenia wniosku nie są  zarejestrowani w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Przynajmniej 3 miesiące przed złożeniem wniosku o dotację osoba ubiegająca się o dotację nie prowadziła działalności gospodarczej. Działalność należy zarejestrować na terenie powiatu niżańskiego. Kwota dotacji dla jednego beneficjenta wynosi 50 000,00 zł.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem LGD. Oferujemy bezpłatne doradztwo oraz udzielamy wszelkich niezbędnych informacji.

Lokalna Grupa Działania
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”

ul. Rzeszowska 42, 37 – 400 Nisko

tel./fax.: 15 8 411 331

www.lgdnisko.pl

Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronie LGD w ogłoszeniu o naborze nr 2/2021. Link do ogłoszenia znajdą Państwo poniżej.

Z poważaniem,

Biuro LGD Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej"