plakat

W związku z poważną sytuacją epidemiczną w kraju i potrzebą izolacji pacjentów z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie rzeszowskim działa Izolatorium dla wszystkich osób, które otrzymały dodatni wynik w kierunku SARS-CoV-2 oraz dla osób u których podejrzewa się zakażenie i są w chwili obecnej oczekujące na wynik. Każda osoba, która nie wymaga hospitalizacji, a jest zarażona może skorzystać z bezpłatnego pobytu w Izolatorium (zagwarantowana opieka medyków, 3 posiłki dziennie, telewizor w każdym pokoju, WiFi, telefon).

Jest to szczególny czas, kiedy każdy z nas powinien zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych. Aby domownicy nie musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny - osoba zarażona może odbyć izolację w specjalnie stworzonym do tego miejscu - w Izolatorium. Wystarczy otrzymać od lekarza rodzinnego (bądź innego lekarza) skierowanie do izolatorium oraz zlecenie na transport - jeżeli jest potrzebny.

Posiadamy własny transport COVID. Każdy pacjent w izolatorium jest wyposażony w pulsoksymetr, termometr bezdotykowy, ma możliwość dostępu do koncentratora tlenu zwykłego oraz wysokoprzepływowego (do 10 l. / min.). Realizujemy ponadto recepty wystawione przez dotychczasowych lekarzy. Możemy wykonać test RT PCR, antygenowy lub LAMP. W sytuacjach szczególnych możemy zrobić badania krwi, RTG, KT klatki piersiowej itp.

Posiadamy doświadczony zespół lekarsko – pielęgniarsko – ratowniczo - opiekuńczy z doświadczeniem podczas poprzedniej fali koronawirusa.

Obiekt, na którym zlokalizowane jest izolatorium ma powierzchnię 4,5 hektara, znajduje się tutaj duży park, posiadamy wygodne pokoje, telewizję, Internet, telefon, własną kuchnię.

W razie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta mamy bardzo dobrą współpracę z ratownictwem medycznym oraz oddziałami COVID.

Dane teleadresowe:

Izolatorium Ostoya Jasionka 1a (koło lotniska), województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Trzebownisko

Telefony:

Recepcja: 517 299 901 / 17 772 33 33