Powiat Niżański od lat wspiera organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Z wielką radością informujemy, że wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Zarząd Powiatu Niżańskiego, doceniając działalność organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na rzecz społeczności lokalnych, również i w tym roku, wyszedł z inicjatywą wsparcia ich działań w obszarze kultury, kultury fizycznej, działań związanych z ochroną przeciwpożarową oraz promocją.

Celem zadań jest wzmocnienie potencjału organizacji pożytku publicznego poprzez wsparcie finansowe w realizacji zadań publicznych skierowanych do mieszkańców Powiatu Niżańskiego lub na ich rzecz, na zasadach umieszczonych w Ogłoszeniu.

Na realizację zadań z tego zakresu Powiat przeznaczył środki w wysokości 200 tys. zł. Koszt realizacji jednego zadania to kwota od 4 tys. zł do 10 tys. zł.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Niżańskiego do udziału w konkursie.

Szczegóły pod linkiem Zarząd Powiatu Niżańskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego Powiatu Niżańskiego w 2022 r.