Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, iż 7 października w Stalowej Woli odbędzie się IX Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów "Bo radość jest w nas".

Organizatorami IX Przeglądu są Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli i Gmina Stalowa Wola.

W ubiegłorocznym Przeglądzie udział wzięło blisko 450 artystów amatorów reprezentujących seniorów z pięciu województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i mazowieckiego.

Głównym celem przedsięwzięcia jest integracja artystyczna środowiska seniorów oraz możliwość zaprezentowania swojego dorobku artystycznego przed szeroką publicznością.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Stowarzyszeniach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

W IX Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów "Bo radość jest w nas" zapraszamy do wzięcia udziału:

• Chóry
  • Zespoły wokalne/instrumentalne
  • Zespoły ludowe/folklorystyczne
  • Solistów i Duety

Dokumenty (Regulamin IX Przeglądu „Bo radość jest w nas” oraz karta zgłoszenia, lista obecności i Oświadczenie RODO) znajdują się w załączniku lub do pobrania:

KLIKNIJ TUTAJ

Na zgłoszenia uczestników czekamy do 8 września 2023!

Wszystkie informacje dotyczące IX Przeglądu „Bo radość jest w nas” znajdują się w ww Regulaminie Przeglądu, a bieżące będą zamieszczane na naszej stronie na facebook pod adresem:

FACEBOOK - Przegląd Twórczości Seniorów „Bo radość jest w nas”