Zapraszam na LXI Sesję Rady Powiatu Niżańskiego, która odbędzie się w dniu 7 września 2023 r. (czwartek) o godz. 13:00 w auli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, ul. Sandomierska 1.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  2. Przyjęcie protokołów z LVIII i nadzwyczajnej LIX i LX Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.
  3. Informacja Zarządu Powiatu Niżańskiego o sposobie realizacji wystąpień pokontrolnych Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Niżańskiego za okres I półrocza 2023 roku.
  4. Sprawozdania z działań podejmowanych na terenie nadzoru wodnego Stalowa Wola, Biłgoraj, Janów Lubelski, Leżajsk, Kolbuszowa za rok 2022.
  5. Sprawozdanie z realizacji Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku za rok 2022.
  6. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały intencyjnej Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie podjęcia działań na rzecz kompleksowej termomodernizacji budynków SPZZOZ w Nisku.
  7. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie uchwalenia wykazu przystanków komunikacji zbiorowej zlokalizowanych w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Niżańskiego.
  8. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zawarcia porozumienia w celu utworzenia Obywatelskiej Społeczności Energetycznej w Powiecie Niżańskim.
  9. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie rozpatrzenia skargi.
  10. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zaciągnięcia zobowiązania na realizację zadania pn.:” Przebudowa drogi powiatowej Nr 2603R Krzywdy – Zaborczyny”.
  11. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu o pracach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  12. Wolne wnioski i informacje.
  13. Zamknięcie obrad Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

Przewodniczący Rady

Sylwester Daśko