grafika

Informujemy o rozpoczęciu XXI Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Ten wyjątkowy konkurs promuje bezpieczeństwo pracy rolniczej oraz nagradza innowacyjne podejścia do zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa w gospodarstwach.

Warunkiem udziału w konkursie jest przekazanie do najbliższej Placówki Terenowej  lub Oddziału Regionalnego KRUS do 25 kwietnia 2024 r. Formularza zgłoszeniowego.
Zachęcamy wszystkich rolników do zapoznania się ze szczegółami konkursu na stronie www.gov.pl/krus, gdzie znajdziecie niezbędne informacje dotyczące zasad uczestnictwa, kryteriów oceny oraz nagród, które można zdobyć.

Bezpieczeństwo w pracy rolniczej to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim troska o siebie, swoich bliskich i przyszłość naszej ziemi. Dlatego warto aktywnie uczestniczyć w konkursie i promować bezpieczne praktyki w swoich gospodarstwach.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu i do dzielenia się swoimi pomysłami oraz doświadczeniami związanymi z bezpieczeństwem w rolnictwie.

Razem możemy tworzyć coraz bardziej bezpieczne i efektywne gospodarstwa rolne.