Nisko, dnia 25 września 2024 r.

ESP.520.1.2024.BM

Wynik

konsultacji społecznych projektu „Programu współpracy Powiatu Niżańskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2025"

Na podstawie uchwały Nr XXXI/162/2016 Rady Powiatu Niżańskiego z dnia 24 listopada 2016 r. w sprawie sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, w okresie od dnia  17 września 2024 r. do dnia 24 września 2024 r. przeprowadzone zostały konsultacje społeczne projektu „Programu współpracy Powiatu Niżańskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2025".

W ramach konsultacji społecznych projekt „Programu współpracy Powiatu Niżańskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2025” zamieszczony był na stronie internetowej Powiatu Niżańskiego, na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Nisku oraz informacja o konsultacjach Programu wywieszona była na tablicy ogłoszeń.

W trakcie konsultacji organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego miały możliwości składania propozycji zadań publicznych w formie pisemnego stanowiska na formularzu zgłoszenia propozycji, które należało złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Nisku (Plac Wolności 2) lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

We wskazanym wyżej terminie nie wpłynęły żadne propozycje.

WICESTAROSTA

JÓZEF SROKA