Starostwo Powiatowe w Nisku informuje, że w związku z realizacją zadania „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1051R ul. Osiedle w Nisku” w ramach zadania pn. „Przebudowa dróg powiatowych na terenie Powiatu Niżańskiego w miejscowościach: Kończyce, Wólka, Półsieraków, Krzywdy, Nisko, Kustrawa”, w dniach od 7 października 2024 r. (poniedziałek) do 11 października 2024 r. (piątek), w godzinach 7:30 – 16:30 na ul. Osiedle w Nisku będą prowadzone roboty związane z kopaniem kanalizacji deszczowej.

Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa, odcinek drogi pomiędzy ul. Melchiora Wańkowicza a ul. Modrzewiową, zostanie zamknięty zgodnie z Projektem Czasowej Organizacji Ruchu (rysunek w załączniku), a ruch będzie się odbywał objazdami.

Za utrudnienia przepraszamy.