Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Poprowadź Mnie przez Świat” z Rudnika nad Sanem od dnia 30 marca 2023 r. realizuje powierzone przez Powiat Niżański w ramach otwartego konkursu ofert zadanie pn. „Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin – opieka wytchnieniowa w powiecie niżańskim, zadanie z Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023 finansowanego z Funduszu Solidarnościowego.

W związku z powyższym Stowarzyszenie rozpoczyna rekrutację uczestników i opiekunów osób niepełnosprawnych do zadania „Prowadzenie opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego w 2023 roku dla niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Niżańskiego”.

Zadanie obejmuje osoby niepełnosprawne, mieszkańców Powiatu Niżańskiego. Pierwszeństwo w skorzystaniu z opieki wytchnieniowej będą mieć rodzice/ opiekunowie sprawujący opiekę nad dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności, które są całkowicie niesamodzielne stale przebywają w domu oraz nie są objęte żadnym innym programem.

Rekrutacja potrwa do 11 kwietnia 2023 r. (wtorek) do godziny 8.00. Dokumenty rekrutacyjne należy składać osobiście u koordynatora projektu – Barbary Potockiej (tel. kont. 531 718 268) lub przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczy się data wpływu do Stowarzyszenia).

Więcej informacji i formularze rekrutacyjne do pobrania w zakładkach poniżej.

Ogłoszenie o naborze pracowników (pdf) Deklaracja gotowości (pdf) Oświadczenie (pdf)

Dla rodziców/prawnych opiekunów

Karta zgłoszenia do Programu (pdf) Klauzula informacyjna RODO (pdf) Karta pomiaru niezależności funkcjonalnej (pdf)