DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

budżetu państwa

Nazwa funduszu/programu/dotacji:

Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024

Nazwa zadania:

Razem bezpieczniej na terenie powiatu niżańskiego – etap V

Wartość dofinansowania:

Całkowity koszt realizacji zadania:

110 000,00 zł

Opis zadania:

Powiat Niżański realizował będzie projekt w terminie od dnia 10 lipca 2023 r. do dnia 31 grudnia 2023 r.

Projekt zakłada realizację działań na terenie powiatu niżańskiego przez szkoły prowadzone przez Powiat Niżański – RCEZ w Nisku, LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku, ZS im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem, ZS w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica oraz SOSW w Rudniku nad Sanem, a także Dom Dziecka „Nasz Dom Dzieciątka Jezus” w Rudniku nad Sanem. W działania prowadzone przez w/w włączą się: KPP w Nisku, KP PSP w Nisku, WORD w Tarnobrzegu, PSSE w Nisku, RCKiK w Rzeszowie, Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Rudniku nad Sanem, Stowarzyszenie Pracowników, Absolwentów i Przyjaciół Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku oraz po raz pierwszy Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Nisku. Do projektu zaangażowano również: Publiczną Szkołę Podstawową w Bystrem, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jarocinie, Publiczną Szkołę Podstawową w Kurzynie Średniej oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Jeżowem – Podgórzu – oddziały przedszkolne.