Drodzy uczniowie i uczennice

Powiat Niżański wraz z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej informują, iż w ramach projektu „Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim” pozostały wolne miejsca na:

• Zajęcia wyrównawcze z matematyki (zajęcia skierowane do wszystkich kierunków)
  • Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (zajęcia skierowane do wszystkich kierunków)

W związku z powyższym do 2 października 2024 r. do godziny 12:00 prowadzony jest dodatkowy nabór uczniów i uczennic do udziału w ww. zajęciach w ramach w projektu „Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, program regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia, Priorytet 7. Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 07.13 Szkolnictwo zawodowe.

Jak zgłaszać się na zajęcia?

• Uczniowie i uczennice, którzy dotychczas nie składali formularzy zgłoszeniowych uzupełniają pełny formularz zgłoszeniowy (8 stronicowy). Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania i zwrócić uwagę na fakt, iż na formularzu muszą znaleźć się podpisy ucznia, nauczyciela, jak i rodzica / opiekuna prawnego.
  • Uczniowie i uczennice, którzy składali już formularz zgłoszeniowy do projektu uzupełniają skrócony formularz (1 strona).

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!

#FunduszeUE

#FunduszeEuropejskie

Formularz dla uczniów RCEZ 2024-25 (pdf)

Formularz dla uczniów RCEZ 2024-25 dodatkowy (pdf)