REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W NISKU

tel./fax: (15) 841 20 61

www.rceznisko.pl, facebook.com/Nisko.RCEZ

REKRUTACJA 2021/2022

Wybór szkoły należy do Ciebie:

TECHNIKUM

• technik elektryk
  • technik elektronik
  • technik energetyk
  • technik informatyk
  • technik mechatronik
  • technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej
  • technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  • technik ekonomista
  • technik reklamy
  • technik organizacji turystyki
  • technik programista
  • technik automatyk

PROFILE w klasach technikum

• profil mundurowy (wojskowy) w technikum elektronicznym i informatycznym -

jego celem jest przygotowanie młodych ludzi do pełnienia służby wojskowej, w policji, straży pożarnej, do pracy w administracji związanej z obronnością państwa i zarządzaniem kryzysowym oraz kontynuowania  kształcenia w wyższych szkołach cywilnych, szkołach resortu MSWiA i MON

SZKOŁA BRANŻOWA I  STOPNIA

• elektryk
  • monter automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych
  • elektromechanik
  • klasa wielozawodowa (mechanik pojazdów samochodowych, dekarz, elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, lakiernik, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, piekarz, fryzjer, cukiernik, kucharz, wędliniarz, stolarz, sprzedawca, krawiec)

SZKOŁA BRANŻOWA II STOPNIA

• technik elektryk

Dodatkowe atuty naszej szkoły:

• dobry dojazd, centrum miasta
  • projekty unijne, ERASMUS+, POWER
  • nowoczesna pełnowymiarowa hala sportowa, mała sala gimnastyczna
  • nowoczesne pracownie, sala językowa, duża aula
  • boiska wielofunkcyjne
  • bufet, monitoring
  • wyjazdy na praktyki zawodowe za granicę
  • współpraca z wieloma zakładami pracy i wyższymi uczelniami (w tym zagranicznymi)
  • internat

Jakub, uczeń technikum kl. II o specjalności technik informatyk mundurowy: „Interesuję się informatyką i militariami, dlatego wybrałem zawód technik informatyk mundurowy w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku. Uczestniczę w wielu projektach, które rozwijają moje zainteresowania. Należę do związku strzeleckiego, biorę udział w zawodach sportowych, olimpiadach, konkursach i projektach międzynarodowych”.

Julia, uczennica technikum kl. II o specjalności informatyk mundurowy:Wybrałam tę szkołę ze względu na atrakcyjny kierunek i świetne warunki nauki. Lubię pomagać innym, dlatego działam w samorządzie szkolnym oraz szkolnym klubie wolontariatu. Dołącz do nas”.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się pod linkiem: http://rceznisko.eu/index.php/rekrutacja

zdjęcie klasopracowni

zdjęcie szkoły