plakat

Ze sobą zabierzemy tyle, ile daliśmy innym... Z całej mocy naszych serc prosimy Was o Waszą pomoc, o lepsze jutro dla naszego synka Mikołaja. Bez Was nie będzie to możliwe. Mikołaj - nasz chłopiec, który wycierpiał już tak wiele - pilnie potrzebuje nowego specjalistycznego wózka i rehabilitacji.

Mikołaj Lwie Serce -  tak nazywamy z żoną naszego już 14-letniego syna. Pomimo tylu przeciwności nadal jest z nami, tocząc zwycięsko nierówne bitwy o życie i czując, że jest kochany. Dramatyczna walka naszego synka rozpoczęła się już w 12. dobie jego krótkiego życia... Wtedy musiał rozegrać pierwszą potyczkę ze śmiercią. Mikołaj musiał być operowany z powodu wrodzonej wady serca. Podczas drugiej operacji, gdy synek miał tylko 3 miesiące, doszło do niedotlenienia mózgu. To spowodowało nieodwracalne w skutkach zmiany - czterokończynowe porażenie mózgowe i padaczkę lekooporną.

plakat

Nazywam się Dariusz Bazan i jestem od urodzenia osobą niepełnosprawną (postępujący zanik mięśni) w związku z powyższym mam założone subkonto w fundacji w celu zbierania środków na rehabilitację. Zwracam się zatem do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie jak też o przekazanie 1 % podatku na mój cel oraz każdą inną pomoc, która mogłaby być mi zaoferowana. Zdaję sobie sprawę, iż udzielenie pomocy nie jest sprawą łatwą, ale nie jestem w stanie bez pomocy innych osób sam sobie  pomóc. Oczekuję od Państwa zwykłej ludzkiej życzliwości i wyrozumiałości. Z każdą chwilą dolegliwość pogłębia się i coraz trudniej jest mi poruszać się samodzielnie. Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności i od kilku lat poruszam się na wózku inwalidzkim.

grafika

Przekazując 1% podatku lub darowiznę dla Fundacji AVALON, KRS: 0000270809, z dopiskiem Górecka, 2589 wspieracie Państwo mój powrót do zdrowia.

Dziękuję.

 

plakat

Piotr Gawrysiak


W wieku 23 lat uległem wypadkowi, w wyniku którego złamałem kręgosłup na odcinku piersiowym z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (paraliż kończyn dolnych). Nagle z osoby samodzielnej i aktywnej stałem się osobą niepełnosprawną, zależną od innych.


Przeszedłem 2 operacje kręgosłupa szyjnego, które bardzo mi pomogły. Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie w zakupie leków, rehabilitacji, wyjeździe na turnus rehabilitacyjny, zakupie niezbędnych rzeczy do samodzielnej egzystencji, przedmiotów ortopedycznych. Mam synka Gabriela, chciałbym jak najwięcej uczestniczyć w jego życiu. Nie sposób tego wszystkiego opisać, resztę informacji udzielę indywidualnie, po przesłaniu e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon KRS: 0000270809 z dopiskiem GAWRYSIAK,4897 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

plakat

Gaja Szaro urodziła się w czerwcu 2018 r. Po ostatniej kontroli wyniki krwi pogorszyły się do tego stopnia, że lekarze obawiali się, iż może dojść do wylewu i Gaja została na oddziale. Na szczęście po podaniu dożylnie witaminy K sytuacja się unormowała i można było wracać do domu. Rozpoczęły się już u Gai procedury do przeszczepu. Za nią już część badań. Nie wiadomo co jest powodem problemów z wątrobą. Rodzice czekają na wyniki badań genetycznych.
Potrzebna jest pomoc finansowa. Leki, dojazdy do CZD, noclegi w przyszpitalnym hotelu oraz niezbędna rehabilitacja generują duże koszty, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.

Przekaż 1% podatku
KRS 0000 124 837
Cel szczegółowy: Gaja Szaro