Organizowane przez Instytucję Zarządzającą spotkania mają na celu uzyskanie jak największej liczby opinii od osób zainteresowanych dalszym rozwojem regionu.

Chodzi o głos zarówno indywidualnego mieszkańca, jak również sugestie na temat oczekiwań, widziane z perspektywy właściciela firmy, przedstawiciela instytucji, dyrektora szkoły, szpitala, czy innego podmiotu publicznego lub prywatnego funkcjonującego w regionie.

Wysłuchanie różnych uwag i sugestii pomoże wypracować finalną wersję programu regionalnego, którego treść będzie negocjowana z Komisją Europejską.

W spotkaniach można wziąć udział stacjonarnie lub online.

Pierwsza konferencja konsultacyjna odbędzie się w podrzeszowskiej Jasionce, kolejne: w Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu, zgodnie z poniższym harmonogramem. Do udziału w nich wymagane jest wysłanie odpowiedniego formularza rejestracyjnego precyzującego formę udziału (online lub stacjonarnie). Liczba miejsc dostępnych stacjonarnie jest ograniczona.  Wszystkie konferencje będzie można obejrzeć także na platformie You Tube.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: