życzenia

Szanowni Państwo, Drodzy Samorządowcy!

Dzień 27 maja, od 2000 roku obchodzimy, jako Święto Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji wszystkim Przedstawicielom Samorządu Terytorialnego, Pracownikom Samorządowym Starostwa Powiatowego w Nisku, jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego, Urzędów Gmin Powiatu Niżańskiego, Radnym, Pracownikom oświaty, kultury i pomocy społecznej - składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności.

Dziękując za owocną współpracę, życzę wytrwałości w wypełnianiu tej ważnej i odpowiedzialnej służby, zwłaszcza w czasie trwania pandemii koronawirusa, gdy Wasza praca staje się jeszcze trudniejsza.

Życzę Wam powodzenia w realizacji nowych ambitnych pomysłów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, rzetelnej pracy i wsparciu Mieszkańców, Powiat Niżański – nasza „Mała Ojczyzna” dynamicznie się rozwija i staje się coraz piękniejsza.

Niech kolejne nadchodzące lata owocują w sukcesy, a społeczna akceptacja niech staje się motywacją do dalszej pracy, zaś Państwa wysiłek zawsze będzie doceniany.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 27 maja 2021 r.