życzenia

Szanowni Państwo,

Funkcjonariusze i Pracownicy

Komendy Powiatowej Policji w Nisku

Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Święta Policji, w imieniu władz Powiatu Niżańskiego, składam wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Nisku najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za pełnioną służbę, na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa, utrzymania ładu i porządku publicznego Mieszkańców Powiatu Niżańskiego.

Niech Wasza trudna i odpowiedzialna służba zawsze będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia, a wszystkim działaniom niech towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość.

Składam Państwu serdeczne podziękowania za dotychczasową owocną pracę oraz za skuteczność i zaangażowanie w tą często niełatwą służbę publiczną, szczególnie dziękując za wzorowe czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców Naszego Powiatu w trudnym czasie zagrożenia pandemią Covid-19.

W tym szczególnym Dniu, życzę Państwu samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej trosce o nasze bezpieczeństwo oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Robert Bednarz

Starosta Niżański