Pożegnanie p.o. Dyrektora i Głównej Księgowej SPZZOZ w Nisku

Końcem lipca br. odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę p.o. Dyrektora Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku Pana Romana Ryznara, który pełnił tę odpowiedzialną funkcję przez ostatnie lata.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Pana Ryznara, w niżańskim szpitalu zrealizowano wiele nowoczesnych projektów i inwestycji mających wpływ na poprawę warunków pracy personelu oraz leczenia pacjentów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, sprawnego zarządzania Szpitalem, w trudnych czasach epidemii Covid – 19.

Na ręce p.o. Dyrektora podziękowania za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w sprawy Szpitala Powiatowego w Nisku oraz pamiątkowy grawer złożył Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach. W uroczystości wziął udział obecny Dyrektor SPZZOZ w Nisku Paweł Tofil.

Pracę w SPZZOZ w Nisku zakończyła również przechodząca na emeryturę Pani Elżbieta Różańska – Główna Księgowa, wieloletni doświadczony pracownik niżańskiego Szpitala, która przepracowała w nim prawie 40 lat, w tym na stanowisku głównego księgowego ponad 30 lat.

Podczas spotkania żegnającego odchodzących na emeryturę pracowników dyrekcji SPZZOZ w Nisku, Starosta złożył życzenia pomyślności, zdrowia oraz wszelkiego dobra na zasłużonej emeryturze.