Już wkrótce, w niedzielę – 22 sierpnia 2021 roku, na Obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbędą się Dożynki Powiatu Niżańskiego –Rudnik nad Sanem 2021.

Podczas Dożynek odbędą się prezentacje artystyczne gmin Powiatu Niżańskiego. W programie znajdą się między innymi muzyczne występy grup wokalnych. Gwiazdą tego wieczoru będzie zespół „BRAThANKI”.

Dla uczestników Dożynek przewidziano wiele atrakcji, w tym konkursy, stoiska promocyjne gmin Powiatu Niżańskiego, degustacja potraw, wesołe miasteczko.

Na Dożynki Powiatowe serdecznie zapraszają Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie naszej uroczystości oraz dołączenie do grona sponsorów, poprzez wpłatę zadeklarowanej kwoty na specjalne konto:

• w Banku Spółdzielczym w Tarnobrzegu o/ Rudnik nad Sanem nr rachunku: 36 9434 1070 2005 1500 0563 0001, Towarzystwo Miłośników Ziemi Rudnickiej, ul. Grunwaldzka 17, 37-420 Rudnik nad Sanem, z dopiskiem „Darowizna – Dożynki Powiatowe 2021”.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie wpłaty do dnia  20 sierpnia 2021 r.

Informacja o sponsorach będzie zaprezentowana podczas uroczystości dożynkowej oraz umieszczona na stronie internetowej Powiatu Niżańskiego w specjalnej zakładce dotyczącej tego wydarzenia, aktualizowanej na bieżąco, gdzie istnieje możliwość zamieszczenia krótkiej informacji o działalności sponsora.