Drodzy uczniowie i uczennice

Powiat Niżański wraz z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej informują, iż w ramach projektu „Zawodowcy – niżański program wspierania szkół zawodowych” pozostały wolne miejsca na:

1. Kursy dla uczniów:
  • kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki,
  • kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego,
  • warsztaty „Podstawy okablowania strukturalnego” + szkolenie on-line,
  • szkolenie „Projektowanie stron internetowych”,
  • szkolenie „Programowanie układów Raspberry Pi”,
  • szkolenie „Grafika komputerowa”,
  • kółko elektronika,
  • kółko elektryka.
  1. Zajęcia na wyższej uczelni – wyjazdy na Politechnikę Lubelską.
  2. Płatne staże.

W związku z powyższym, w okresie od 20 do 26 października 2021 r. prowadzony jest dodatkowy nabór uczniów i uczennic do udziału w ww. działaniach, w ramach projektu „Zawodowcy – niżański program wspierania szkół zawodowych”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w projekcie znajdują się w regulaminie rekrutacji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!