Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny – czas spotkań i składania życzeń.  Podobnie czas ten wyglądał również w Starostwie Powiatowym w Nisku, gdzie odbyły się przedświąteczne spotkania, zorganizowane z udziałem naczelników wydziałów Starostwa Powiatowego, dyrektorów jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego oraz kierownictwem powiatowych służb, inspekcji i straży. Tegoroczne spotkania, ze względu na panującą pandemię, odbyły się w większości w formie zdalnej lub z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Starosta Niżański Robert Bednarz życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, składał dyrektorom, naczelnikom, kierownikom oraz innym uczestnikom, przekazując je również pracownikom Starostwa, jednostek organizacyjnych Powiatu oraz powiatowych służb inspekcji i straży: - Niech ten szczególny czas Narodzenia Pańskiego, wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością serca nas wszystkich, zaś czas spędzony w gronie najbliższych niech będzie wypełniony wzajemną życzliwością i miłością, a Nowy 2022 Rok niech obfituje w Błogosławieństwo Boże w każdym dniu.

Miłą niespodziankę sprawiły Staroście także osobiste świąteczne delegacje dzieci ze szkół i przedszkoli, harcerzy oraz innych gości, którzy składając przedświąteczną wizytę, przekazali życzenia świąteczne i noworoczne życzenia.

Starosta składa serdeczne podziękowania wszystkim za miłe bożonarodzeniowe życzenia nadsyłane do Starostwa oraz za wszystkie otrzymane zaproszenia na spotkania opłatkowe i wigilijne. Pomimo panującej pandemii spotkania wprowadzające w świąteczny nastrój upłynęły w miłej, przyjaznej i życzliwej atmosferze.