zdjęcie

W dniu 5 marca br., w miejscowości Trzciana, gmina Świlcza, odbył się V Zjazdu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Podkarpackiego.

Podczas Zjazdu wybrany został nowy Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Podkarpackiego, którym został dh Jan PAC, wieloletni działacz Ochotniczych Straży Pożarnych, Prezes OSP Krzeszów. To duże wyróżnienie dla Powiatu Niżańskiego oraz druhów OSP z terenu naszego Powiatu.

W imieniu Władz Samorządowych Powiatu Niżańskiego oraz całej społeczności niżańskiej, składamy gratulacje i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz jak najlepszego działania na rzecz OSP z terenu Powiatu Niżańskiego i Województwa Podkarpackiego.

Zdjęcia: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nisku

zdjęcie