Informujemy, że w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nisku, w dniu 28 marca 2022 roku, rozpoczął się, do odwołania, nabór wniosków o refundację z Funduszu Pracy kosztów  doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Źródłem finansowania wniosków  z niniejszego naboru  będzie Fundusz Pracy przyznany wg Algorytmu.

Plan finansowy tego limitu zakłada udzielenie  w 2022 roku refundacji doposażeń 50 miejsc pracy  z kwotą dofinansowania do 30 tys. zł na jedno stanowisko.

Szczegóły pod linkiem:

Informacje w sprawie naboru można uzyskać telefonicznie  pod numerem (15) 841 23 13 wewn. 12

Informujemy ponadto, że do wyczerpania środków trwa nabór wniosków o refundację doposażenia stanowiska pracy, których źródłem finansowania są realizowane projekty współfinansowane z EFS, ogłoszony dnia 20 stycznia 2022 roku.