Starostwo Powiatowe w Nisku i Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku organizują Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego, który odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. (sobota) o godz. 9.00

Turniej organizowany jest dla osób mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie Powiatu Niżańskiego bez względu na wiek i płeć.

Zgłoszenie udziału można przesłać pocztą, e-mailem lub zgłosić telefonicznie na adres:

Starostwo Powiatowe w Nisku,

Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji

ul. 3 Maja 32 C

37 – 400 Nisko

tel.: (015) 841 54 08 wewn.. 221

do dnia 7 kwietnia 2022 r. (czwartek).

Wzór zgłoszenia udziału, regulamin oraz oświadczenie dla niepełnoletnich do pobrania poniżej.

Terminarz gier podany zostanie podczas losowania, które odbędzie się 8 kwietnia 2022 r. (piątek) o godz. 14.00, w Starostwie Powiatowym w Nisku, ul. 3 Maja 32C, pok. nr 17. Przed losowaniem zostanie przeprowadzona weryfikacja zawodników. Prosimy o zgłoszenie się na losowanie przedstawicieli drużyn – należy wziąć ze sobą zgłoszenie udziału drużyny.

W Turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy, którzy byli zgłoszeni do rozgrywek PZPS po 1 stycznia 2021 roku.

REGULAMIN WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI