życzenia - treść w rozwinięciu artykułu

Szanowni Państwo, Drodzy Samorządowcy!

Z okazji obchodzonego od 2000 roku Święta Samorządu Terytorialnego, wszystkim Samorządowcom i Pracownikom Samorządowym Starostwa Powiatowego w Nisku, jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego, Urzędów Gmin Powiatu Niżańskiego, Radnym, Pracownikom oświaty, kultury i pomocy społecznej – składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności, naszej Małej Ojczyzny – Powiatu Niżańskiego.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, rzetelnej pracy, wspólnej trosce i wsparciu Mieszkańców, Powiat Niżański dynamicznie rozwija się i staje się coraz piękniejszy.

Dziękując za owocną współpracę, życzę wytrwałości w wypełnianiu tej ważnej i odpowiedzialnej służby, niegasnącego zapału w realizacji zadań, oraz wielu nowych ambitnych pomysłów i zamierzeń, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wierzę, że nasza wspólna praca przyczyni się do realizacji kolejnych przedsięwzięć, których celem jest ciągły rozwój naszego Powiatu.

Niech kolejne nadchodzące lata owocują w sukcesy, a społeczna akceptacja, niech będzie motywacją do dalszej pracy, zaś Państwa wysiłek niech zawsze będzie doceniany.

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 27 maja 2022 r.