Przedstawiamy Państwu film o Powiecie Niżańskim, wykonany niezwykłą techniką – malowania piaskiem

Film w sposób unikalny, przepiękny i wzruszający, przedstawia atrakcje turystyczne Powiatu Niżańskiego.

Malowanie piaskiem wykonała pani Magdalena Suszek - Bąk, pochodząca z Zarzecza absolwentka LO Nisko.

W sposób niezwykły pokazane są lokalne tradycje Powiatu Niżańskiego.

Mamy nadzieję, że za pomocą muzyki i tak niezwykłego przedstawienia walorów naszego powiatu, które powstają z piasku na oczach widzów, zechcecie zwiedzić nasz region na żywo.

Urlop w Powiecie Niżańskim to doświadczenie natury w najczystszym wydaniu. Bogata przyroda, liczne szlaki rowerowe i ścieżki zachęcają do aktywnego spędzania czasu, albo do błogiego lenistwa – jedzenia, leżenia na kocyku, rozmawiania i cieszenia się chwilą. W końcu na łonie natury nie warto się spieszyć, możemy doświadczać i uczyć się włoskiego Dolce Vita. Tak, jak charakteryzuje film – spokój i harmonia, taki też może być urlop w Powiecie Niżańskim.

Serdecznie zapraszam -

Starosta Niżański