plakat

W najbliższą sobotę – 25 czerwca 2022 r. o godz. 16:00 odbędzie się Piknik Turystyczny Powiatu Niżańskiego na Przystani Flisackiej i stadionie w Ulanowie.

Podczas Pikniku Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Niżańskiego wezmą udział w „Bitwie regionów” na etapie powiatowym.

Będzie miało miejsce podsumowanie akcji „Czysty Powiat Niżański” i rozdanie nagród.

Dodatkowe atrakcje: bezpłatne warsztaty szkutnicze i malarskie dla dzieci i młodzieży, bezpłatne spływy galarami, bezpłatne zwiedzanie muzeum Andrzeja Pityńskiego oraz Muzeum Flisactwa Polskiego, stoiska promocyjne produktów lokalnych Powiatu Niżańskiego, degustacja lokalnych produktów kulinarnych z możliwością zakupu, stoiska wystawiennicze (lokalne przetwory, rękodzieło: makrama), atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, konkursy zręcznościowe, dmuchańce, popcorn, wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji.

Partnerzy: ARMiR Nisko, KRUS Nisko, GCK Ulanów.