Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022, w imieniu własnym i władz samorządowych Powiatu Niżańskiego, składam Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania, za całoroczną współpracę, zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowanie wielu cennych inicjatyw i twórcze działanie w różnorodnych obszarach edukacji.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników w nauce i życzę wielu dalszych sukcesów, które staną się Waszym udziałem w przyszłości.

Szczególne słowa uznania kieruję do tych z Was, którzy odnosili znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i różnych konkursach.

Dziękuję Rodzicom za kolejny rok pracy i wysiłku, wszelkie dobre chwile, za wspieranie swoich dzieci oraz za zaangażowanie na rzecz Szkoły.

Niech rozpoczynający się okres wakacyjny będzie dla Was wszystkich czasem zasłużonego i spokojnego odpoczynku, czasem regeneracji sił oraz wszelkiej radości.

Wszystkim życzę miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one czasem pełnym wrażeń i czasem wypoczynku. Życzę uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego, w zdrowiu i radości powrotu do szkoły.

Starosta Niżański

Robert Bednarz