Grafika

Organizatorzy Dożynek Powiatu Niżańskiego – Nisko 2022, przygotowali dla uczestników Dożynek ciekawe konkursy. Wśród nich jest „Powiatowy Konkurs Wieńca Dożynkowego”, który ma na celu przede wszystkim kultywowanie oraz popularyzowanie najbardziej wartościowych kulturowych tradycji naszego regionu. Dodatkowo będzie to dobry sposób na promowanie dorobku kulturowego polskiej wsi.

Aby wziąć udział w „Powiatowym Konkursie Wieńca Dożynkowego” należy Kartę Zgłoszeniową przesłać do dnia 12 sierpnia 2022 r. (piątek) na adres: Starostwo Powiatowe w Nisku, Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji, Plac Wolności 2, 37-400 Nisko, lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja telefoniczna (15) 841 54 08 wew. 221

Konkurs Zostanie przeprowadzony podczas Dożynek Powiatu Niżańskiego na terenie obiektów sportowych Miejskiego Klubu Sportowego „Sokół” w Nisku.

Link do Regulaminu

Link do Karty Zgłoszeniowej