zdjęcie

Pani Władysława Urbanik, pochodząca z Bielin, 26 sierpnia br. obchodziła swoje 101 urodziny. To bardzo wyjątkowa uroczystość, z racji tego, że nieczęsto zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat” zostało zmienione na „200 lat”.

Panią Władysławę tego dnia odwiedzili m. in.: Wicestarosta Niżański Adam Mach, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Niżańskiego i Sekretarz Gminy i Miasta Ulanów Magdalena Hasiak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie Wacław Piędel. Przybyli goście złożyli szanownej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.

„Z okazji wspaniałego jubileuszu 101 Urodzin składam w imieniu Władz Samorządowych Powiatu Niżańskiego, własnym i całej społeczności niżańskiej, serdeczne życzenia zdrowia i wielu lat życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych chwil oraz szacunkiem i miłością najbliższych” – pisał w liście wystosowanym z okazji 101. Urodzin Pani Władysławy, Starosta Niżański Robert Bednarz.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego wieku i jeszcze raz życzymy Jubilatce wszystkiego najlepszego oraz dużo zdrowia.

Zdjęcia: UGiM w Ulanowie

zdjęcie