Zapraszamy do oddania głosu na wieś Bieliny z Gminy Ulanów - w konkursie „Piękna Wieś Podkarpacka 2022”.

Gmina i Miasto Ulanów zgłosiła Bieliny do kolejnej edycji konkursu organizowanego corocznie przez Województwo Podkarpackie na najpiękniejszą wieś Podkarpacia.

W ramach konkursu przygotowana została prezentacja opisująca walory miejscowości i potencjał jej mieszkańców.

Komisja konkursowa wysoko oceniła prezentację i Bieliny zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu.

W ramach drugiego etapu Bieliny będą gościć komisję konkursową z wizytą lokalną i równocześnie przeprowadzane jest głosowanie internetowe.

Głosowanie internetowe odbywa się od 14 października do 31 października 2022 r.  za pośrednictwem strony internetowej: pieknawies.podkarpackie.pl

Zasadą konkursu jest jeden głos z jednego adresu e-mail.

Po wypełnieniu „Formularza glosowania" na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby zatwierdzić oddany głos.

Nie ma żadnych kosztów związanych z głosowaniem.

Na podanej stronie załączona jest prezentacja miejscowości Bieliny oraz pozostałych dziewięciu wsi Podkarpacia. Bieliny to jedyna wieś z powiatu niżańskiego, która bierze udział w konkursie.

Włączmy się w akcję i zagłosujmy na Bieliny – piękną wieś Podkarpacia, jedynego naszego reprezentanta.

W imieniu mieszkańców Bielin i Gminy Ulanów dziękujemy za każdy oddany głos!

Zdjęcie: www.ulanow.pl