Grafika

W dniu 8 grudnia 2022 roku dokonano odbioru i oddano do użytkowania zadanie pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1087R Jeżowe – Wola Raniżowska w km 10+194 – 10+673 w miejscowości Nowy Nart wraz z przebudową przepustu w km 1+147 w miejscowości Jeżowe”, wykonane przez Przedsiębiorstwo STRABAG Sp. z o. o. z Pruszkowa.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 626 696,05 zł i został zrealizowany ze środków własnych Powiatu Niżańskiego.

Przebudowa drogi powiatowej 1087R na długości 479 m w miejscowości Nowy Nart polegała na zmianie elementów geometrycznych i konstrukcyjnych drogi.

W odbiorze zakończonej inwestycji udział wzięli: Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach, Radny Rady Powiatu Niżańskiego Gabriel Lesiczka, Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Inspektor Nadzoru Marek Dec, Przedstawiciele Wykonawcy: Michał Cebula – Kierownik Budowy, Albert Dudek i Iwona Wołoszyn oraz pracownicy Wydziału Gospodarki Mieniem Powiatu Starostwa Powiatowego w Nisku: Naczelnik Wydziału Jadwiga Maluga i Główny Specjalista Beata Zaręba.