Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnobrzegu wraz z Nadleśnictwem Gościeradów oraz Kołami Łowieckimi .Nadwiślańskie" w Radomyślu nad Sanem i „Tur" w Zaklikowie, w dniu 22 stycznia 2023 roku, w dawnej osadzie Brzóza na terenie Nadleśnictwa Gościeradów i Gminy Radomyśl nad Sanem w powiecie stalowowolskim, zainaugurowali obchody 100-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. Wydarzenie połączone zostało z poświęceniem kapliczki św. Huberta, odsłonięciem tablicy ku czci leśnika Walentego Flisa oraz uczczeniem 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.

Uroczystości rozpoczęła polowa msza św., po której poświęcona została kapliczka z drewnianą figurą św. Huberta oraz tablicą pamiątkową ku czci leśnika Walentego Flisa.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście i przedstawiciele nadleśnictw i kół łowieckich. Powiat Niżański reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, który złożył wieniec przy kapliczce, zlokalizowanej nieopodal przebiegającej granicy zaborów austriackiego i rosyjskiego, którą przekraczali okoliczni powstańcy.