Grafika

W dniu 27 lutego 2023 roku, Starosta Niżański Robert Bednarz pożegnał, odchodzącą na emeryturę, Panią Annę Magolan – inspektora w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Nisku, wieloletniego zasłużonego pracownika Starostwa Powiatowego w Nisku. W spotkaniu uczestniczyli również Wicestarosta Adam Mach i Naczelnik Wydziału Komunikacji Bogdan Zalewski.

Podczas spotkania Starosta, wręczył Pani Annie bukiet kwiatów i symboliczny upominek, dziękując za wieloletnią, sumienną pracę i rzetelne wykonywanie obowiązków oraz życzył dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności na zasłużonej emeryturze.

Pani Anna Magolan pracowała w Starostwie Powiatowym w Nisku, na stanowisku rejestracji pojazdów, od 1999 roku. Wykonując sumiennie swoje obowiązki, przez wszystkie lata pracy w Starostwie, zarejestrowała tysiące pojazdów różnych marek i typów. Zawsze służyła pomocą i stanowiła duże wparcie dla nowych pracowników, rozpoczynających pracę w Wydziale Komunikacji. Jej doświadczenie zawodowe i znajomość przepisów dawało gwarancję fachowej obsługi mieszkańców naszego Powiatu.

W roku 2013 została uhonorowana Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, nadawanym przez Prezydenta RP.

Dziękujemy Pani Ani za długie lata wspólnej pracy i życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiego dobra i radości każdego dnia.