zdjęcie

W dniu 6 marca br., w Centrum Historii i Tradycji w Nisku, odbyło się uroczyste zdanie przez ppłk Dariusza Brzeżawskiego obowiązków Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku i przekazanie ich obejmującemu obowiązki ppłk Tomaszowi Mazurowi. W uroczystości wziął udział Zastępca Szefa CWCR płk Sławomir Karwowski.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, dowódcy jednostek wojskowych Garnizonu Nisko oraz kadra i pracownicy WCR w Nisku.  Powiat Niżański reprezentował Starosta Niżański Robert Bednarz, który przekazał na ręce zdającego obowiązki Szefa WCR w Nisku pamiątkowe szklane trofeum, wraz z podziękowaniami za wzorową i sumienną służbę: - Kieruję słowa uznania i szacunku za profesjonalizm, skuteczność oraz wysiłek, jaki wkładał Pan w wykonywanie swoich obowiązków. Życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym – mówił Starosta.

Nowemu Szefowi WCR Nisko Starosta złożył gratulacje i życzenia samych sukcesów na objętym stanowisku.

Zdjęcia: WCR w Nisku