Grafika

Starostwo Powiatowe w Nisku, Zespół Szkół w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica oraz Gmina Jeżowe organizują Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2023 r. (sobota) o godz. 9.00

Turniej organizowany jest dla osób mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie Powiatu Niżańskiego bez względu na wiek i płeć.

Zgłoszenie udziału można przesłać pocztą, e-mailem lub zgłosić telefonicznie na adres:

Starostwo Powiatowe w Nisku,

Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji

ul. 3 Maja 32 C

37 – 400 Nisko

tel.: (015) 841 54 08 wew. 221

do dnia 19 kwietnia 2023 r. (środa).

Wzór zgłoszenia udziału, regulamin oraz oświadczenie dla niepełnoletnich do pobrania poniżej.

Terminarz gier podany zostanie podczas losowania, które odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 14.00, w Starostwie Powiatowym w Nisku, ul. 3 Maja 32C, pok. nr 18. Przed losowaniem zostanie przeprowadzona weryfikacja zawodników. Prosimy o zgłoszenie się na losowanie przedstawicieli drużyn – należy wziąć ze sobą zgłoszenie udziału drużyny.

W Turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy, którzy byli zgłoszeni do rozgrywek PZPS po 1 stycznia 2022 roku.

Regulamin (pdf)

Oświadczenie dla niepełnoletnich (pdf)

Zgłoszenie udziału (pdf)