Drodzy Maturzyści

Szkół Powiatu Niżańskiego!

Za Wami czas intensywnej nauki oraz przygotowań do jednego z najważniejszych egzaminów w Waszym życiu – Matury.

Pragnę pogratulować Wam dotychczasowych wyników, sukcesów oraz osiągnięć. Przed Wami dni oczekiwania na to ważne wydarzenie. Wykorzystajcie te cenne chwile w pełni, abyście jak najlepiej przygotowali się do egzaminu maturalnego, którego wyniki zaważą na Waszych dalszych wyborach.

Życzę Wam wszystkim otwartości umysłu, lekkiego pióra, niemalejącej wiary we własne możliwości, satysfakcjonujących wyników na maturze oraz jak najtrafniejszych wyborów w dalszym dorosłym życiu. Wierzę, że dzięki uzyskanym wynikom, otworzą się dla Was drzwi do wymarzonych uczelni.

Dyrekcji Szkół i Gronu Pedagogicznemu, składam wyrazy uznania za trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszej młodzieży. Dziękuję za czas rzetelnej realizacji zadań, za zaangażowanie w podejmowaniu cennych inicjatyw i twórcze działanie w różnorodnych obszarach edukacji.

Dziękuję Waszym Rodzicom, za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w procesie wychowawczym oraz dydaktycznym. Ich wsparcie było i jest niezwykle istotnym elementem sukcesu edukacyjnego.

Ufam, że kończąc naukę w naszych Szkołach, zabierzecie ze sobą dobre wspomnienia z pobytu w nich, zbudowane przyjaźnie, szacunek i uznanie dla pracy nauczycieli oraz wszystkich osób, które stanęły na Waszej drodze i pomogły odnieść edukacyjny sukces oraz przyczyniły się do rozwoju Waszych zainteresowań i pasji.

Droga Młodzieży, gratuluję Wszystkim ukończenia szkoły średniej i>  życzę powodzenia na egzaminie maturalnym oraz znakomitych wyników tego egzaminu.

Starosta Niżański

Robert Bednarz

Nisko, dnia 28 kwietnia 2023 r.