Szanowne Panie Pielęgniarki i Położne!

Szanowni Panowie Pielęgniarze!

W Dniu Waszego Święta, w imieniu własnym, władz samorządowych Powiatu Niżańskiego oraz całej Społeczności Niżańskiej, pragnę złożyć wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym, serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie oraz poświęcenie w pracy dla dobra pacjentów.

Wasza niełatwa, wymagająca odpowiedzialności i poświęcenia praca na rzecz drugiego człowieka, zasługuje na szacunek i wyrazy wdzięczności.

Szczególne słowa uznania kieruję do Pielęgniarek i Położnych zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku.

Dziękuję za to, że możemy na Was liczyć każdego dnia, kiedy otaczacie swoich pacjentów fachową i troskliwą opieką, dzięki czemu mogą oni mieć poczucie, że ich zdrowie i życie jest najważniejsze.

Życzę, aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał Państwu radość i satysfakcję, a wykonywana praca pozwalała stale rozwijać się i wytrwale dążyć do wyznaczonych celów.

Życzę wszelkiej pomyślności, dużo sił i zdrowia oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku i uznania

Starosta Niżański

Robert Bednarz