Starosta Niżański pamięta o najmłodszych mieszkańcach Powiatu

Pierwszy dzień czerwca to wyjątkowa okazja do świętowania, bowiem każde dziecko - małe i duże obchodzi swoje święto. Jest to również doskonała okazja do spotkań przedstawicieli władz samorządowych Powiatu Niżańskiego z najmłodszymi mieszkańcami z terenu naszego Powiatu.

1 czerwca br., w Dniu Dziecka, zgodnie z tradycją, Wicestarosta Niżański Adam Mach wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Niżańskiego Sylwestrem Daśko i Dyrektorem Szpitala Pawłem Tofilem, odwiedzili chore dzieci, przebywające na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Nisku. Najmłodszym pacjentom przekazali życzenia od Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza i wszystkich samorządowców, życząc przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia oraz dużo uśmiechu i radości.

Wszyscy mali pacjenci Oddziału Dziecięcego otrzymali drobne upominki, m.in. kamizelki, odblaski, worki, światełka, które z pewnością będą przydatne podczas wakacji i bez wątpienia zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze.