Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Józefa Małka, emerytowanego Pracownika Starostwa Powiatowego w Nisku, inspektora w Wydziale Organizacji, Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego.

Pan Józef Małek swoją pracą zawodową związany był ze Starostwem Powiatowym w Nisku w latach 2000 – 2020. Przez długie lata wypełniał stawiane przed nim zadania z zakresu zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i bhp. W listopadzie 2012 roku został odznaczony Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, nadawanym przez Prezydenta RP.

W pamięci nas wszystkich pozostanie, jako lubiany i szanowany człowiek, mocno zaangażowany w wykonywaną przez siebie pracę.

Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Najbliższych, składa Starosta Niżański Robert Bednarz i pracownicy Starostwa Powiatowego w Nisku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 17 czerwca 2023 roku o godz. 12.00 w Kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Racławicach.