zdjęcie

Dnia 2 lipca 2023 r. Miejski Klub Sportowy „Orzeł” w Rudniku nad Sanem obchodził 100-lecie swojego istnienia. Oficjalną część obchodów, rozpoczęła uroczysta Msza Św. w intencji byłych zawodników oraz sympatyków „Orła” odprawiona w Kościele Parafialnym pw. Trójcy Świętej w Rudniku nad Sanem.

Dalsze uroczystości zorganizowane zostały na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Oficjalne otwarcie rozpoczęto turniejem piłki nożnej w kategorii „senior”, w którym udział wzięło kilkanaście zespołów
z powiatu niżańskiego.

Na młodszych uczestników Jubileuszu czekało mnóstwo atrakcji m.in. darmowe dmuchańce, animatorzy oraz przejażdżki kucykami.

Dodatkowo dostępna była gastronomia i wata cukrowa, które sprawiały, że zarówno dzieci jak i dorośli mogli delektować się pysznymi przysmakami.

Podczas uroczystości Powiat Niżański reprezentował Wicestarosta Adam Mach, który w ramach podziękowań za dotychczasową działalność oraz promocję piłki nożnej wręczył na ręce zarządców klubu pamiątkowy puchar oraz symboliczny upominek.

Na zakończenie Jubileuszu wręczone zostały odznaczenia zasłużonym członkom klubu oraz nagrody dla uczestników turnieju piłkarskiego.

Oprawę muzyczną oraz doskonałą zabawę zapewnił DJ, dzięki któremu uczestnicy Jubileuszu bawili się do późnych godzin wieczornych.

Zdjęcia: MKS „Orzeł” w Rudniku nad Sanem