9 lipca br. odbył się, zorganizowany już po raz kolejny w powiecie niżańskim, wyścig kolarski pod nazwą BeeActive Race Harasiuki o puchar Wójta Gminy Harasiuki. W wyścigu udział wzięło ponad osiemdziesięciu kolarzy z całej Polski. Organizatorem wyścigu było Stowarzyszenie Cyklistów „Team Bystre”.

Wyścig po malowniczych okolicach Gminy Harasiuki to nie tylko sportowa rywalizacja na najwyższym amatorskim poziomie, ale także doskonała okazja do promocji powiatu i promowania zdrowego stylu życia. Zmagania kolarzy obserwował i wręczał nagrody Wójt Gminy Harasiuki Krzysztof Kiszka. Puchary dla zwycięzców finansował Powiat Niżański.

BeeActive Race - to cykl imprez sportowych organizowanych na terenie województwa podkarpackiego oraz lubelskiego. Celem wyścigu była promocja i popularyzacja Gminy Harasiuki, wspieranie pasji i zainteresowań młodzieży jak i dorosłych oraz propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku.

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim zawodnikom życzymy dużo zdrowia i wielu przejechanych kilometrów.

Zdjęcia: BeeActive Race